Херсон °C

2190 роботодавців легалізували найманих працівників

Новости » Экономика
0

 

2190 роботодавців легалізували найманих працівників Тільки протягом 01-10 жовтня п. р. 2190 роботодавців Херсонщини подали 4064 повідомлення про прийняття на роботу найманих працівників у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. До прикладу, за аналогічний період жовтня минулого року до органів ДФС у Херсонській області надійшло 2149 повідомлень про прийняття працівників на роботу від 1443 роботодавців.

За інформацією спеціалістів управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі активно оформлювали найманих працівників підприємства роздрібної торгівлі - 378 працевлаштованих осіб, суб’єкти господарської діяльності у сфері послуг пасажирських та вантажних перевезень - 157 осіб, підприємства ресторанної галузі - 141 особа, підприємства, які здійснюють будівництво житлових і нежитлових приміщень, повідомили про 75 найманих осіб.

Роботодавці Херсонщини! З 05 жовтня 2018 року, відповідно затвердженого спільного графіку перевірок, спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі приймають участь у комплексних заходах, спрямованих на детінізацію зайнятості доходів населення на Херсонщині.

До категорії ризику потрапляють підприємства громадського харчування, роздрібної торгівлі, зокрема, торгівлі електронною та побутовою технікою. Ознака ризику: за поданою звітною інформацією суб’єкт має оформлені трудові відносини з одним найманим працівником або наймані працівники взагалі відсутні. При цьому проводить підприємницьку діяльність на декількох об’єктах та декларує значну суму доходів.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: