Херсон °C

Програма USAID DOBRE проведе координаційну зустріч з Херсонською ОДА

Новости » Экономика
0

Програма USAID DOBRE проведе координаційну зустріч з Херсонською ОДА13 листопада в приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації відбудеться засідання робочої групи з питань координації впровадження програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати й ефективність» (DOBRE) в об’єднаних територіальних громадах області. Робоча група була утворена з метою поліпшення інформаційної та комунікаційної співпраці і взаємодії між Херсонською ОДА та програмою USAID DOBRE в об’єднаних територіальних громадах області відповідно до підписаного Меморандуму про співпрацю.

У заході візьмуть участь Дмитро Бутрій, директор департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації, керівник робочої групи, Беррі Рід, директор програми USAID DOBRE, Юлія Єсмуханова, заступниця директора програми USAID DOBRE, Андрій Нагорний, регіональний менеджер східного регіону програми USAID DOBRE, представники Херсонської облдержадміністрації та обласної ради, програмні спеціалісти та експерти програми DOBRE, представники 10 об’єднаних територіальних громад Херсонської області – партнери програми DOBRE, учасники робочої групи, місцеві ЗМІ.

Під час засідання відбудеться оголошення переможців третього раунду відбору громад Херсонської області для участі в програмі DOBRE, а також презентація результатів і планів реалізації програми у партнерських громадах.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській таТернопільській.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: