Херсон °C

Для української армії херсонці зібрали 216 мільйонів гривень

Новости » Экономика
0

Всього за січень - жовтень 2018 року платники податків Херсонщини перераховували до державного бюджету 216,6 млн. грн. військового збору. Це перевищує минулорічний показник на 21,3 відс. або 38 млн. гривень. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Більшу половину 132 млн. грн. або 61 відс. від загальних надходжень по області перерахували платники Херсонського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, які сплатили 132 млн. гривень.

Не менш активними у підтримці Збройних Сил України були платники Новокаховського та Генічеського управлінь Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, які сплатили на підвищення обороноздатності української армії по 37,8 млн. грн. та 21,4 млн. грн. відповідно.

Варто відмітити, що жителі Херсонщини відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору задля захисту державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: