Херсон °C

Більше 6 тисяч працівників почали працювати офіційно

Новости » Экономика
0
Більше 6 тисяч працівників почали працювати офіційноТільки протягом листопада поточного року 4154 роботодавця Херсонщини подали 6487 повідомлень про прийняття на роботу найманих працівників у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. Для порівняння, за аналогічний період минулого року до органів ДФС області надійшло 5841 повідомлення про прийняття працівників на роботу від 3660 роботодавців. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та  м. Севастополі.
За інформацією спеціалістів управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі активно оформлювали найманих працівників підприємства торгівлі - 1296 працевлаштованих осіб, суб’єкти господарської діяльності у сфері послуг пасажирських та вантажних перевезень - 526 осіб, підприємства ресторанної галузі - 242 особи, підприємства, які здійснюють будівництво житлових і нежитлових приміщень, повідомили про 192 наймані особи.
Роботодавці Херсонщини! З 05 жовтня 2018 року, відповідно затвердженого спільного графіку перевірок, спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі приймають участь у комплексних заходах, спрямованих на детінізацію зайнятості доходів населення на Херсонщині. Перевірки тривають.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: