Херсон °C

Місцеві громади отримали 3,8 мільярда гривень податкових платежів

Новости » Экономика
0

За підсумками 11 місяців 2018 року платники податків Херсонської області перерахували до місцевих бюджетів податкових платежів на 620млн.грн. більше, ніж торік. Надходження до бюджетів місцевих громад Херсонщини сягнули 3852 млн. гривень. Про це повідомляєпрес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Більша половина з них 2116 млн. грн. або 55 відс. отримали місцеві громади Херсонського управління ОДПІ (Херсонське, Білозерське, Голопристанське, Скадовське та Олешківське відділення).

У розпорядження територіальних громад Херсонщини надійшло майже вдвічі більше податку на доходи фізичних осіб. А це 2369 млн. гривень! Також бюджети громад отримали від суб’єктів малого підприємництва 672млн.грн. єдиного податку. Це на 22 відс. або на 123 млн. грн. перевищує минулорічний показник.

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, завдяки спільній координації зусиль фіскальної служби області та представників органів місцевого самоврядування вдалося досягти позитивних результатів у питаннях детінізації підприємницької діяльності та легалізації трудових відносин на Херсонщині.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: