Херсон °C

У Херсоні презентують результати громадських ініціатив та активізації ОТГ Херсонської області

Новости » Экономика
0

У Херсоні  презентують результати громадських ініціатив та активізації ОТГ Херсонської області 13 грудня 2018 року в Херсоні відбудеться Форум громадських ініціатив та активізації об’єднаних територіальних громад Херсонської області, який організовують громадська організація «Громадський центр «Нова генерація» спільно з Херсонською обласною державною адміністрацією.

Під час Форуму буде презентовано реалізовані проекти, запроваджені ініціативи та механізмиучасті в 5 громадах ОТГ протягом 2018 року в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» Програми DOBRE в Херсонської області (Музиківська, Кочубеївська, Чаплинська, Присиваська, Аксаніє-нова ОТГ). Також буде обговорено можливості щодо поширення кращих практик активізації громади в інших громадах, які приєднались до Програми у листопаді 2018 року та серед тих, що не є партнерами Програми DOBRE.

У роботі Форумі візьмуть участь Дмитро Бутрій, директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Херсонської обласної державної адміністрації та Беррі Рід, директор Програми DOBRE. Також представниці Благодійного фонду «Ласка» (м. Миколаїв) і Західноукраїнського ресурсного центру (м. Львів) − регіональних партнерів програми DOBRE в Тернопільській та Миколаївській області − презентують досвід реалізації молодіжних ініціатив у Прибужанівській ОТГ Миколаївської області та створення громадських просторів у Шумській ОТГ Тернопільської області.

Окрім того, учасника форуму презентують досвід запровадження інструменту бюджету участі в громадах, формування молодіжної політики та створення молодіжних рад. А представники об’єднаних територіальних громад Херсонської області познайомлять із досвідом активізації населення та реалізаціїпроектів, що дозволили започаткувати нові практики: сортування сміття, змістовне дозвілля, соціальні послуги.

Запрошуємо до участі місцеві ЗМІ! Форум розпочнеться о 10.00 в конференц-залі готелю «Панорама» (Придніпровський узвіз, 2а). Вітальна кава та реєстрація − з 09.30.

Контакти: Оксана Глєбушкіна , директорка проекту «Голосгромади у місцевомусамоврядуванні, виконавча директорка ГО «Громадський центр «Нова генерація» Тел. 05025709444, e-mail: newgener93@gmail.com

***

ДОВІДКА: Громадська організація «Громадський центр «Нова генерація» є регіональним партнером програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) в Херсонській області і продовжує свою діяльність з 2017 року тепер вже в 10 об’єднаних територіальних громадах. Робота організації з громадами-партнерами Програми DOBRE фокусується на активізації громадян та залученні їх до процесів прийняття рішень.

ГО «Громадський центр «Нова генерація» співпрацює з місцевими радами по запровадженню механізмів участі,здійснює підтримку у створенні молодіжних рад та їх діяльності. Також організація працює з місцевими громадськими організаціями,ініціативними групами через навчання та консультації, а також через надання фінансової підтримки на реалізацію проектів із соціальної згуртованості в громадах.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: