Херсон °C

Херсонські фіскали перевірили 467 бізнесменів-порушників

Новости » Экономика
0
Як повідомили в управлінні аудиту Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, за 11 місяців 2018 року ревізори провели 467 фактичних перевірок платників податків, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
За результатами таких ревізій за допущені порушення порядку ведення касових операцій та застосування реєстраторів розрахункових операцій аудитори застосували 8,9 млн. грн. фінансових санкцій. У порівнянні з минулим роком сума донарахувань збільшилася на 2 млн. гривень. Половина від зазначеної суми – 4,4 млн. грн. вже поповнила бюджет.
Варто нагадати: фактичною вважається перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об'єктів права власності такого платника. Здійснюються такі перевірки без попередження суб’єкта господарювання.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: