Херсон °C

КП «Херсонміськсвітло» має податкові борги

Новости » Экономика
0

КП «Херсонміськсвітло» має податкові боргиВ кінці грудня Суддя-доповідач П'ятого апеляційного адміністративного суду Шевчук О.А., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення "Херсонміськсвітло" на рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 12.11.2018 р. по справі № 540/2137/18 позивач Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення "Херсонміськсвітло" відповідач Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі про скасування податкового повідомлення-рішення. Про це повідомляє Ю-Контрол https://youcontrol.com.ua/contractor/?id=19597621

Суд встановив рішенням Херсонського окружного адміністративного суду від 12.11.2018 р. відмовлено в задоволенні позову Комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення "Херсонміськсвітло".

На зазначене рішення суду Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення "Херсонміськсвітло" подали апеляційну скаргу.

В суді встановили, що подана апеляційна скарга не відповідає вимогам ст. 296 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме: по справі не сплачено судовий збір за подачу апеляційної скарги.

Як вбачається з позовної заяви, вона містить вимогу майнового характеру.

Керівник комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення "Херсонміськсвітло" - РЕБРІЙ ОЛЕГ ЮРІЙОВИЧ.

Нагадаємо, що вказане КП має податковий борг в більше ніж 100 тис грн..

https://youcontrol.com.ua/contractor/?id=19597621

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: