Херсон °C

Бізнесу Херсонщини відшкодували 780 мільйонів гривень

Новости » Экономика
0

Упродовж минулого року на рахунки суб’єктів господарювання відшкодовано 780,2 млн. грн. податку на додану вартість. Про це повідомили в управлінні податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Порівняно з відповідним періодом 2017 року сума компенсованого ПДВ зросла на 11 відс. або на 83,2 млн. гривень. Водночас 22 підприємствам було відмовлено у відшкодуванні загалом на суму 3,4 млн. гривень. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Торік у Херсонській області спостерігалося збільшення кількості платників, які заявили про відшкодування цього податку. Зокрема, подано 450 заяв на загальну суму 1252,2 млн. гривень. Це на 91 заяву та на 555,3млн.грн. більше, ніж у позаминулому році.

Наразі на Херсонщині понад 86 відс. заявлених сум узгоджуються за результатами камеральних перевірок і повертаються на розрахунковий рахунок платника упродовж місяця. Таких показників вдалося досягти завдяки удосконаленню та ефективному функціонуванню електронної системи, а також прозорості процесу бюджетного відшкодування ПДВ.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: