Херсон °C

Григорівська громада формує бюджет

Новости » Экономика
0

Григорівська громада формує бюджетВ 2018 році Григорівська сільська рада запровадила новий інструмент взаємодії з громадськістю для того, щоб врахувати думку громадян при плануванні бюджету на 2019 рік.

Як йдеться у повідомленні на офіційному сайті Григорівської сільської раді Присиваської ОТГ, в адміністративній будівлі Григорівської сільської ради та старостинських округах Присиваської громади були встановлені скриньки для прийому пропозицій від громадян. Під час інформаційної сесії «Впливай на бюджет своєї громади» в грудні, на яких була присутня експертка Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети» Елла Петренко, збирали пропозиції від громадян в письмовій формі.

Загалом надійшло 366 пропозицій. Всі вони були розглянуті робочою комісією. Пропозиції, які є в межах повноважень органів місцевого самоврядування Григорівської сільської ради, були винесені на розгляд бюджетної комісії та сесії ради, також включені до місцевого бюджету на 2019 рік та Програми соціального, економічного та культурного розвитку Григорівської сільської ради Присиваської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Більш детально ознайомитись з пропозиціями до бюджету Григорівської сільської ради на 2019 рік можна за посиланням:Інформація стосовно пропозицій до бюджету Григорівської сільської ради на 2019 рік.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: