Херсон °C

На Херсонщині є перші офіційні мільйонери

Новости » Экономика
0

За інформацією управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управлінняДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі протягом січня 2019 року дохід, що перевищує один мільйон гривень, відобразили у своїх деклараціях за 2018 рік 7 громадян Херсонщини. Декларанти - мільйонери вказали доходи у сумі 98,2 млн. гривень.

Із загальної кількості – 6 громадян подали декларації про майновий стан і доходи до Херсонської інспекції, 1 – за місцем державної реєстрації до Новокаховської інспекції фіскального відомства області.

Фіскали області відстежують активність та високу громадянську свідомість платників податків із значними статками до проведення кампанії декларування доходів. За минулорічною інформацією, у січні 2018 року на Херсонщині не було жодного декларанта – мільйонера.

Звертаємо увагу: податкова декларація про майновий стан і доходи подається в такі граничні строки:

- для громадян, які зобов’язані подати податкову декларацію, і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року, що настає за звітним періодом;

- для громадян, які мають право на податкову знижку – до 31.12.2019 (включно);

- для фізичних осіб-підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року) – 11 лютого п. року.

Детальні консультації та безкоштовні бланки декларацій можна отримати у спеціалістів Центрів обслуговування платників за місцем реєстрації.

 

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: