Херсон °C

Аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 1,3 млн грн з початку року

Новости » Экономика
0

Аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 1,3 млн грн з початку рокуФахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області у січні-лютому 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 1,3 млнгрн. Про це інформує прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області.

За результатами заходів державного фінансового контролюкерівники підприємств, установ та організацій прийняли 7 управлінських рішень. За результатами здійснених управлінням державних фінансових аудитів враховано 10 пропозицій.

Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій, проведених спеціалістами управління, розпочали 5 досудових розслідувань. Повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення вручено 1 службовій особі.

Крім того, херсонські аудитори ініціювали 6 позовів щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури. До суду пред’явлений 1 позов.

За результатами ревізій та моніторингу публічних закупівель в установах виявлено порушення вимог чинного законодавства на 271,8 млн грн.

За недотримання законодавства 5 посадових осіб притягнуто адміністративної, 2 - до дисциплінарної відповідальності, 2 осіб звільнено із посад.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: