Херсон °C

Сплачено понад 5 мільйонів гривень екологічного податку

Новости » Экономика
0

Сплачено понад 5 мільйонів гривень екологічного податкуЗ початку року херсонці за забруднення навколишнього середовища перерахували до бюджету 5064,4 тис. грн. екологічного податку. З цієї суми 2738,8 тис. грн. надійшло до місцевих бюджетів, решта 2325,6 тис. грн. – до державного бюджету. Про це інформує прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Екологічний податок сплачується суб’єктами господарювання за викиди в атмосферне повітря, скиди у водні об’єкти шкідливих речовин та розміщення відходів у спеціально відведених для цього містах чи на об’єктах.

Станом на 1 січня 2019 року в органах фіскальної служби Херсонщини зареєстровано близько 2 тисяч платників екологічного податку, у т.ч. 1736 юридичних осіб та 165 фізичних особи.

Надходження екологічного податку є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист оточуючого середовища, мінімізацію негативного впливу господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.

Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці та м. Севастополі звертається до платників екологічного податку вчасно та в повному обсязі забезпечувати сплату податку до бюджету.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: