Херсон °C

Суб’єкти господарювання заборгували майже 297 млн. грн. ЄСВ

Новости » Экономика
0

Завдяки постійній цілеспрямованій роботі спеціалістів управління погашення боргу Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі з роботодавцями та підприємцями області своєчасна сплата єдиного соціального внеску стає першочерговим критерієм зразкового ведення підприємницької діяльності.

Для кожного мешканця Херсонщини сплата єдиного соціального внеску гарантує право на соціальний захист. Зокрема, херсонці мають можливість отримувати захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та іншівиплати.

Як повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, станом на 1 березня суб’єкти господарювання нашої області заборгували майже 297 млн. грн. єдиного соціального внеску. Така несвідома позиція до соціальної політики держави платників податків - юридичних осіб, які заборгували 64млн. грн. ЄСВ та підприємці - фізичних осіб., які мають перерахувати 233 млн. грн. ЄСВ ставить під сумнів гарантовані соціальні та пенсійні виплати.

Боржникам ЄСВ краще вчасно виконати свій конституційний обов’язок, здійснити належні розрахунки по сплаті внеску до бюджету, гарантувати собі та найманим працівникам гідне пенсійне забезпечення та соціальні виплати передбачені чинним законодавством. А також уникнути застосування заходів стягнення боргу ЄСВ, який не має строку давності щодо нарахування, застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та нарахованої пені.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: