Херсон °C

До деклараційної кампанії долучився відомий артист Генічеська

Новости » Экономика
0
До деклараційної кампанії долучився відомий артист ГенічеськаВчора до Центру обслуговування платників Генічеського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі завітав аніматор-артист Богдан Казнавецький, аби подати декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Фіскали роз’яснили пану Богдану, які доходи необхідно декларувати та допомогли йому заповнити декларацію. «Я законослухняний громадянин України і сумлінний платник податків, тож маю виконати свій конституційний обов’язок сам і закликаю до цього інших моїх колег – артистів», – зазначив Богдан Казнавецький.
У свою чергу, податківці висловили переконання, що така громадянська позиція відомої людини м. Генічеська є публічним прикладом високого рівня податкової культури і сприятиме збільшенню кількості громадян, які вважають почесним обов’язком декларування своїх доходів.
Користуючись слушною нагодою, працівники фіскальної служби поспілкувались із Богданом, розпитали про його творчість і плани. А ще зробили світлини на згадку про зустріч. Генічеське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі запрошує громадян долучитися до кампанії декларування доходів – 2019 та подати декларацію про майновий стан і доходи, отримані у минулому році. Кампанія декларування триватиме до 2 травня цього року.
За детальною інформацією щодо декларування звертайтеся до Центру обслуговування платників за адресою: м. Генічеськ, вул. Братів Коваленків, 60, телефон 3-16-43 або до каб. №10 (ІІ поверх), телефон 3-16-55.
 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: