Херсон °C

Херсонщина озброїла українську армію на 62 мільйона гривень

Новости » Экономика
0

Херсонщина озброїла українську армію на 62 мільйона гривень За три місяці цього року платники податків Херсонської області перерахували до державного бюджету 62,4 млн. грн. військового збору. Це майже на 14 відс. або на 7,4 млн. грн. більше від надходжень за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Дві третини від загальної суми надходжень, що складає 41,5 млн. грн., відрахували платники податків, які перебувають на обліку в м.Херсоні, Каховському районі та м.Нова Каховка. Зокрема, суб’єкти господарювання та мешканці обласного центру спрямували на зміцнення обороноздатності Збройних Сил України 33,1 млн. грн., Каховського району – 4,7 млн. грн. та м.Нова Каховка – 3,7 млн. гривень.

Нагадаємо: військовий збір утримується за ставкою 1,5 відс. з суми доходу, що є об’єктом оподаткування відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду, без будь-яких вирахувань.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: