Херсон °C

Від порушників обігу готівки бюджет отримав мільйон гривень

Новости » Экономика
0
Від порушників обігу готівки бюджет отримав мільйон гривень За І квартал цього року спеціалісти управління аудиту Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели 76 фактичних перевірок суб'єктів господарювання, котрі проводяться розрахункові операції у сфері торгівлі та послуг.
Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість таких ревізій зменшилася на 57 або майже удвічі.
У 100 відс. проведених перевірок фіскали встановили порушення порядку ведення касових операцій та застосування реєстраторів розрахункових операцій. До суб’єктів господарювання – порушників застосовано 3,1 млн. грн. фінансових санкцій.
Наразі зазначені донарахування узгоджено майже в повному обсязі. Третина застосованих санкцій, а це – понад 1 млн. грн., вже надійшла до бюджету.
Довідково: В Електронному кабінеті, який розміщено на веб-порталі ДФС, покупці можуть перевірити наявність електронної копії отриманого фіскального чека в інформаційних базах ДФС. Відсутність такої копії може свідчити про недотримання суб’єктом господарювання вимог чинного законодавства.
Якщо отриманий у паперовому вигляді фіскальний чек відсутній в інформаційних базах, споживачі можуть надіслати звернення до Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі для вжиття відповідних заходів реагування та припинення порушень вимог чинного законодавства за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 75 або на електронну скриньку ks.zagvid@sfs.gov.ua.
 
Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: