Херсон °C

Податкові надходження громади Херсонщини досягли 1 мільярд гривень

Новости » Экономика
0

Податкові надходження громади Херсонщини досягли 1 мільярд гривеньЗа підсумками І кварталу цього року до місцевого бюджету Херсонської області надійшло понад 1020 млн. грн. податків і зборів. Порівняно з відповідним періодом минулого року місцевий бюджет таврійського краю додатково отримав 153,3 млн. грн. фінансових ресурсів. Приріст надходжень складає майже 18 відсотків. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Найбільшим джерелом доходів органів місцевого самоврядування таврійського краю є податок на доходи фізичних осіб. Його сплатили 649,3млн. гривень. Також з-поміж інших платежів за обсягом надходжень лідирують єдиний податок і плата за землю. Питома вага трійки найсплачуваніших податків у загальній сумі податкових надходжень по регіону складає 92 відс., що в грошовому еквіваленті сягає майже 940млн.гривень.

Флагманом щодо сплати місцевих податків і зборів є громада м.Херсона, яка для вирішення нагальних проблем та власного розвитку отримала майже 450 млн. грн. або 44 відс. від загальної суми податкових надходжень на Херсонщині.

Варто зазначити, що стабільне зростання дохідної частини місцевих бюджетів Херсонської області свідчить про свідоме ставлення мешканців Херсонщини і представників бізнесу до процесу сплати податків і вміння працювати задля розвитку регіональної економіки та підвищення рівня соціально - економічного добробуту громади.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: