Херсон °C

Управлінські рішення Олешківського мера призвело до втрат 1, 9 млн.грн.

Новости » Экономика
0

Документи ревізії, проведеної у Олешківській міській раді, державними аудиторами Херсонської області, з’явилися у мережі Фейсбук.

На понад 114 сторінках вказано причини та наслідки цієї ревізії. Для міської ради Олешок та голови Дмитра Воронова вони виявилися невтішними: про комунальні підприємства і втрати грошей у мільйонах.

Аналіз документів за грудень 2016 року показав, що виконком Олешківської міської ради за рахунок коштів загального фонду міського бюджету покрив видатки іншої юридичної особи (ТОВ "Водоканал+"), створене на праві приватної власності.

Так, згідно документів витрачені кошти пішли на оцінку відповідності показників фактичної собівартості послуг з водовідведення, загальною сумою в 40 тисяч гривень. Саме такою є шкода, заподіяна міському бюджету.

Однак, більш відчутно по гаманцях олешківців вдарило існування місцевого КП "ППВ". За ревізійний період - в два роки - з міського бюджету на утримання цього КП було витрачено 2,8 з лишком мільйона гривень, а аналіз діяльності КП підтвердив, що займалось воно лише накладенням адмінштрафів на громадян. І за стільки часу було виписано штрафів аж на 12 665 гривень. Аудитори в документах перевірки зазначають, що "саме неприйняття міською владою ефективних управлінських рішень щодо утримання КП "ППВ" призвело до втрат коштів в розмірі 1, 9 млн. грн.".

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: