Херсон °C

Херсонці сплатили 111 мільйонів гривень за землю

Новости » Экономика
0

Херсонці сплатили 111 мільйонів гривень за землю Упродовж січня – березня 2019 року землевласники та землекористувачі Херсонської області перерахували 110,6 млн. грн. плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Це на 15,3млн.грн. або на 16 відс. більше від попереднього року.

Найбільше сплатили юридичні особи – 94,8 млн. грн. або 86 відс. від загальної суми. Внесок громадян скромніший – 15,8 млн. грн., або 14відсотків.

Найактивніше скарбниці місцевих громад наповнювали підприємства та мешканці обласного центру – 29,6 млн. грн., а також м.Нова Каховка – 11,8млн.гривень. Разом вони перерахували понад 37 відс. плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Плата за землю традиційно посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів області. Ці кошти у повному обсязі зараховуються до скарбниць громад і спрямовуються органами місцевого самоврядування на фінансування соціально-економічних програм громади. Повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: