Херсон °C

Роботодавці Херсонщини спрямували на соціальні потреби майже 1,3 мільярда гривень

Новости » Экономика
0

Роботодавці Херсонщини спрямували на соціальні потреби майже 1,3 мільярда гривень Протягом січня - квітня 2019 року бізнесмени - роботодавці Херсонської області перерахували до державних цільових фондів 1268млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 22 відс. або 226 млн. грн. перевищує минулорічні показники. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Найбільше ЄСВ сплатили платники податків Херсонського управління, це - 840 млн. грн. або 66 відс. від загальної суми платежів. Платники, які перебувають на обліку Новокаховського управління, внесли - 218млн. грн. ЄСВ, Генічеського та Бериславського управлінь - 98 млн. грн. та 77 млн. грн., Великолепетиського управління - 35 млн. грн. єдиного внеску.

Херсонські роботодавці активно сприяють процесу легалізації трудової зайнятості та забезпеченню пенсійних та інших соціальних виплат громадянам нашої області, а також створенню нових робочих місць та розвитку прозорого і конкурентного бізнесу.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: