Херсон °C

Херсонці сплатили 7,8 мільйонів гривень за користування надрами

Новости » Экономика
0

Херсонці сплатили 7,8 мільйонів гривень за користування надрамиПротягом січня - червня 2019 року від платників Херсонщини до зведеного бюджету надійшло 7,8 млн. грн. рентної плати за користування надрами. Сума сплаченого податку на 1,6 млн. грн. перевищує надходження минулого року. Про це повідомили спеціалісти управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

 

Місцеві бюджети Херсонщини отримали 3,3 млн. грн. рентної плати за користування надрами. Це у 1,5 рази або 1,1 млн. грн. більше минулорічних надходжень. Решта - 4,5 млн. грн. плати за надра надійшла до державного бюджету.

Також, за звітний період до зведеного бюджету перераховано 18,9 млн. грн. рентної плати за спеціальне використання води, 0,8 млн. грн. рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України. Ще 0,5 млн. грн. рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів надійшло до місцевих бюджетів.

Нагадаємо: Державною фіскальною службою України надані рекомендації щодо особливостей адміністрування у 2019 році рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин, які розміщені на сайті ДФС України у розділі «Повідомлення та нагадування» (http://sfs.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-).

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: