Херсон °C

На Херсонщині до громадських робіт за останні місяці залучено 1,2 тисяч осіб

Новости » Экономика
0

В Херсонській області за період січень-липень поточного року, завдяки співпраці обласної служби зайнятості з місцевими органами влади та роботодавцями, до тимчасових робіт було залучено понад 3,7 тисяч осіб, з них до громадських – 1,2 тисяч осіб.
«Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потребу роботодавців у робочій силі та виконати відповідні роботи, - зазначив керівник Центру зайнятості в Херсонській області Євген Єрашов. - З іншого боку, громадські та інші роботи тимчасового характеру сприяють соціально-економічному розвитку області, забезпечують трудову адаптацію безробітних, стають для них джерелом доходу, хоча і на певний період. Організація таких робіт це реальний засіб реалізації політики зайнятості населення, для всіх сторін соціального діалогу ці роботи економічно вигідні».
Обласна служба зайнятості організувала громадські роботи за багатьма видами, це: відбудова історико-архітектурних пам’яток; екологічний захист навколишнього середовища; догляд за особами похилого віку - ветеранами війни; робота із соціально вразливими верствами населення; інші роботи соціального напрямку.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: