Херсон °C

Не всі ОТГ змогли виконати бюджет

Новости » Экономика
0

На засіданні колегії Херсонської ОДА розглядали питання про виконання у першому півріччі 2019 року місцевих бюджетів області та додаткові заходи щодо їх наповнення до кінця поточного року.

Так, було з’ясовано, що у січні - червні 2019 року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 2311,8 млн грн податків і зборів, що становить 104,4% до планових показників на цей період.

Понад план отримано 97,7 млн грн. Виконання забезпечено всіма бюджетами міст обласного значення, обласним бюджетом та більшістю зведених бюджетів районів та об’єднаних територіальних громад.

Не забезпечили виконання взятих зобов’язань за доходами 8 бюджетів, а саме: бюджети Тавричанської, Хрестівської, Горностаївської, Станіславської, Білозерської, Чулаківської, Костянтинівської об’єднаних територіальних громад та бюджет Горностаївського району, якими недоотримано до плану 8,8 млн грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 16,0%, або на 319,1 млн грн. Найвищий приріст забезпечили Кочубеївська (39,0%), Мирненська (35,4%) об’єднані територіальні громади та м. Нова Каховка (34,6%). При цьому не досягнуто рівня минулорічних надходжень Горностаївським, Іванівським, Чаплинським районами, а також Великокопанівською, Григорівською, Тавричанською, Хрестівською, Долматівською об’єднаними територіальними громадами. Динаміка збільшення надходжень спостерігається по основних податках і зборах, які зараховуються до місцевих бюджетів.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: