Херсон °C

Майже 500 тисяч гривень до бюджетів перерахували за лісові ресурси

Новости » Экономика
0

За інформацією фахівців управління моніторингу доходів та обліково – звітних систем Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом семи місяців поточного року лісокористувачі Херсонської області сплатили до місцевих бюджетів 473 тис. грн. рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів. Надходження перевищили минулорічний показник на 72,4 тис. грн. або 18 відсотків. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Основні суми платежу надійшли від лісогосподарств Олешківського та Голопристанського районів, які внесли 386,3 тис. грн. та 43,8 тис. грн.рентної плати. Об’єктом оподаткування платежу у регіоні є деревина, заготовлена під час поліпшення якісного складу лісів, розчищення лісових ділянок, другорядні лісові матеріали та побічні лісові користування.

Платники рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів свідомо дбають про покращення екологічної ситуації на Херсонщині, збереження чистого повітря та здоров’я майбутніх поколінь.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: