Херсон °C

Последние новости

16:52
У багатоповерхівці по вул. 49-тої Гвардійської дивізії, 16 відремонтують ліфт за 225 тис 368 грн
16:00
У багатоповерхівці по вул. 49-тої Гвардійської дивізії, 16 відремонтують ліфт за 225 тис 368 грн
15:40
Вчера губернатор Херсонской ОГА начал худеть, а сегодня ему угрожают
14:57
У Херсоні перерахують дерева та всі зелені насадження майже за півмільйона гривень
14:26
Практично на всіх комунальних закладах Херсонщини спробували нагріти руки на ціні на газ
14:15
На Херсонщині відбудеться Фестиваль ініціатив об’єднаних громад
14:08
Обласні депутати готові до позачергової сесії
14:03
Легкоатлетична естафета пам’яті марафонця Андрія Карпачова
13:15
Колишньому посадовцю загрожує 8 років позбавлення волі
12:52
В Херсонской области более трехсот водителей получили допуск к перевозке опасных грузов
Больше новостей

«Псевдозабудовник» отримав 75 мільйонів гривень бюджетних коштів

Новости » Экономика
0
Цього разу спеціалісти відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі спрацювали на упередження маніпуляцій з державними коштами суб’єктів господарювання, які застосовують тіньові схем для розкрадання  коштів громад.
Податківці відстежили сумнівного підрядника - київське підприємство ТОВ «П», яке протягом поточного року стало переможцем торгів на виконання понад двадцяти об’єктів будівництва  у різних регіонах України. А ще у  2018 році спокійно відпочивало у розряді «сплячих підприємств». Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
А от у Херсоні «взялося» завершити до кінця 2019 року за бюджетні кошти будівництво трьох амбулаторій загальної практики сімейної медицини, та реконструкцію кінотеатру «І».
Та це ще не все…
Відповідно до інформації, розміщеної на офіційному сайті ProZorro, Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації має намір укласти договір із «відомим» переможцем торгів – ТОВ «П» на реконструкцію будівлі комунального закладу «Обласний Палац культури» загальною вартістю понад 75 млн. грн. бюджетних коштів.
Виникає просте питання – чи має можливість суб’єкт господарювання одночасно при незначній чисельності працівників виконувати якісно та вчасно складні будівельні роботи на великій кількості об’єктів по всій країні? А може будівельний «новатор» активно залучає до виконання робіт власних субпідрядників та «умисно» завищує вартість будівельних робіт?
Висновок один.
В умовах бюджетної децентралізації питання раціонального використання коштів платників податків області потребує особливого контролю та підзвітності перед громадами.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: