Херсон °C

Туристи залишили 6,4 мільйона гривень на Херсонщині

Новости » Экономика
0

За інформацією спеціалістів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі станом на 16.10.2019 надходження туристичного збору від юридичних та фізичних осіб складають 6,4 млн. гривень. Як повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, це майже втричі, або на 3,7 млн. грн., перевищує показники на відповідну дату минулого року.

Рекордсменом туристичних перегонів став Генічеський район – 2159,5тис. грн. туристичного збору. Всього на 12,6 тис. грн. йому поступився Голопристанський район – 2146,9 тис. гривень.

Серед лідерів за рівнем зростання: Скадовський район – 873,1тис. грн. (+629,5 тис. грн. або у 3,3 рази) та Каланчацький район із сумою надходжень 407,7 тис. грн. (+338,9 тис. грн. або у 5,7 разів). У розрізі територіальних громад «чемпіонами» туристичного збору стали Щасливцевська та Новофедорівська селищні ради, які забезпечили понад 50 відс. загальних надходжень туристичного збору по Херсонській області.

Нагадаємо: з 1 січня 2019 року набули чинності новації щодо справляння туристичного збору. Введено терміни «внутрішній туризм» – переміщення в межах території України та «в’їзний туризм» – прибуття на територію України та/або переміщення в її межах.

Розмір туристичного збору для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення визначається як відсоток від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року.

Для внутрішнього туризму ставка визначається в межах до 0,5 відс. (у 2019 р. - не більше 20,87грн.), а для в’їзного туризму – до 5 відс. (у 2019 р. – не більше 208,65 грн.).

Раніше розмір збору розраховувався від вартості отриманих послуг на проживання.

Адекватні ставки туристичногозбору, визначені рішеннями органів місцевого самоврядування, стануть суттєвим резервом для розвитку місцевих громад, створення сучасної інфраструктури та сервісу в курортній Херсонщині.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: