Херсон °C

На Херсонщині ростуть податкові борги

Новости » Экономика
0

В області продовжується негативна тенденція щодо зниження надходжень єдиного податку від сільськогосподарських товаровиробників (платники IV групи) через зменшення нормативної грошової оцінки сільгоспугідь. Про це йдеться в офіційній інформації Херсонської ОДА.

Так, протягом 9 місяців поточного року 38 зведених бюджетів скоротили надходження зазначеного податку проти минулого року на 22,3 млн грн, при цьому 27 бюджетів не виконали взяті зобов’язання по цьому податку.

Погіршилася ситуація зі справлянням акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. За звітний період місцеві бюджети області отримали зазначеного податку в сумі 110,0 млн грн, що на 4,6 млн грн (4,0%) менше минулорічних надходжень.

Скорочення обсягів допущено 11-ма зведеними бюджетами на загальну суму 8,2 млн грн.

Найбільше зменшення надходжень відбулося по бюджетах м.Херсон (5,5 млн грн) та м. Нова Каховка (2,7 млн грн). Слід зазначити, що упродовж III кварталу поточного року обсяг надходжень податку в цілому по області скоротився на 12,4%.

Результати аналізу рівня виконання річних планових показників засвідчили, що по окремих бюджетах він досить низький. Так, 57 бюджетів з 251-го, або кожен четвертий бюджет, забезпечили виконання річних планових показників на рівні менше 70%, тоді як середньообласний показник складає 76,8%. При цьому чотири бюджети виконали річний план на рівні навіть менше 50%. Таких бюджетів по одному налічується в Білозерському, Г олопристанському, Новотроїцькому та Чаплинському районах. Зазначене є ознакою проблематичності із забезпеченням виконання плану в цілому за рік по цих бюджетах. За січень - вересень 2019 року податковий борг зі сплати платежів до місцевих бюджетів зріс в 1,8 разу (на 99,2 млн грн) і на 01 жовтня склав 226,3 млн грн. 2 з Так, податковий борг збільшився по платі за землю на 29,0 млн три, податку на доходи фізичних осіб - на 24,1 млн грн, єдиному податку - на 14,6 млн грн, податку на прибуток підприємств - на 6,2 млн грн. Зростання недоїмки допущено в усіх містах обласного значення та районах області.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: