Херсон °C

Бізнесмени «заробили» 455 мільйонів гривень податку на прибуток

Новости » Экономика
0

За десять місяців херсонські підприємства сплатили до Зведеного бюджету України 455 млн. грн. податку на прибуток. Надходження перевищили минулорічний показник майже у 1,5 рази або на 143 млн. гривень.Про це повідомили спеціалісти управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Зокрема суб’єкти господарювання спрямували 404 млн. грн. до державного бюджету та 51 млн. грн. до бюджетів місцевих громад. Це також на 126 млн. грн. та 17 млн. грн. більше ніж торік. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Окрім того, за цей період до зведеного бюджету надійшло 13 млн. грн. частини чистого прибутку господарських підприємств нашої області. З них, бюджети місцевих громад Херсонської області отримали 1,7млн. гривень.

Платники податків нашої області активно використовують прозорі схеми ведення господарської діяльності, які направлені на стимулювання інвестиційного клімату в Україні та розвиток бізнесу - середовища на Херсонщині.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: