Херсон °C

Чиновники хочуть на півмільйона гривень закупити таблички, прапорці, а ще будуть вітати херсонців зі святами

Новости » Экономика
0

Аби прикрасити місто Херсон чиновники Херсонської міської ради придумали Програму естетичного оздоблення міста Херсона, на 2020 рік.

« Для естетичного оформлення та формування інвестиційної привабливості міста Херсона проєктом Програми естетичного оздоблення міста Херсона на 2020 рік (далі – Програма) передбачено виготовлення соціальної реклами важливих суспільних та патріотичних тематик, привітань до державних та міських свят мешканців та гостей міста; придбання прапорів, для подальшого їх розміщення в скверах, парках міста на державні та міські свята; виготовлення та розташування інформаційних табличок», - йдеться про мету програми.

Далі заступник міського голови Ігор Козаков пише:

«Реалізація Програми дасть можливість формувати у херсонців почуття гордості та патріотизму за рідне місто та їх героїв і переможців; інформувати та виховувати моральності та культуру поведінки особистості; поліпшити загальний настрій мешканців та гостей міста. Пропоную зазначене питання винести на розгляд сесії міської ради, оскільки це виключна компетенція міської ради, відповідно до пункту 22 частини першої статті 26, частини першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Знайомимося з програмою - джерела фінансування із міського бюджету. Строки виконання програми – 2020 рік. Загальний обсяг фінансових ресурсів – 508 тис777 грн.

Що ж саме чиновники бачать у вказаній програмі, аби Херсон «засяяв»?

А це - придбання та розміщення прапорів (прапорців), розміщення соціальної реклами типу - ДТП та проведення акції «Увага: діти на дорозі!»; пропаганди шанобливого ставлення до ветеранів війни, учасників АТО та людей похилого віку; запобігання травматизму і загибелі людей під час надзвичайних ситуацій; охорони здоров’я та профілактики шкідливих звичок; профілактики щодо недопущення засмічення міста; залучення молоді та дітей до проведення спортивних та святкових заходів тощо.

А ще це - придбання та встановлення інформаційних табличок (тумб), а також придбання кабінетних табличок – таблички, розміщені на дверях кабінетів з інформацією про ідентифікацію виконавчого органу міської ради та/або особи, яка працює в кабінеті.

Реалізувати програму має Управління естетики та зовнішньої реклами.

Далі звертаємо увагу на реалізацію програми в півмільйона гривень:

Прапори – 134 тис грн, виготовлення привітальної, інформаційної та соціальної реклами (типу привітання з Різдвом Христовим, Днем матері, з Днем міста, та соціальна реклама в плані виховання патріотичності, боротьби зі шкідливими звичками – 196 тис277грн.)

Послуги дизайнера – 17 тис 500 грн.

Придбання та встановлення інформаційних табличок обійдеться в 161тис. грн.

Кабінетні та фасадні таблички (10 шт) – 4 тис грн;

Адресні таблички (130 шт) -110 тис грн;

Інформаційні таблички щодо дотримання належного благоустрою та запобігання утворенню сміттєзвалищ (10-0,5х1) – 26 тис грн.

Інформаційні таблички щодо підвищення та популяризації туристичної привабливості, заохочення мешканців та гостей міста до туризму (не вказана кількість штук) – 21 тис грн.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: