Херсон °C

Нововоронцовських податківців турбує борг по землі

Новости » Экономика
0
Погашення заборгованості з плати за землю фізичних осіб та  одноосібників  Нововоронцовського району  стало головною темою засідання «круглого столу» за участі представників Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, заступника голови Нововоронцовської РДА, голів та землевпорядників сільських рад району, яке відбулося у приміщенні Нововоронцовськї РДА.
Представники органів місцевого самоврядування та податківці  принципово обговорювалися питання погашення заборгованості, яка станом на 01.11.2019 року по Нововоронцовському району становить 1,4 млн. грн.  податкового боргу по земельному податку та орендній платі.
Під час практичної дискусії по поверненню боргів до бюджету всі голови сільських рад району отримали детальний аналіз податкової заборгованості у розрізі платників та конкретні розрахунки резервів  надходжень по платі за землю, які 100 - відсотково надійдуть до бюджетів місцевих рад. Інформація допоможе представникам громад вдосконалити спільну роботу по скорочення та погашенню податкового боргу в Нововоронцовському районі .
За інформацією прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: