Херсон °C

Херсонці сплатили 271 мільйон гривень військового збору

Новости » Экономика
0

За 11 місяців 2019 року платники податків Херсонської області перерахували до державного бюджету 271,5 млн. грн. військового збору. Це на 29,3 млн. грн. більше надходжень за січень - листопад минулого року. Про це повідомили спеціалісти управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Майже 65 відс. від загальної суми надходжень, або 175,0 млн. грн., відрахували платники податків, які перебувають на обліку в Херсонському управлінні. Ще 26 відс., або 71,3 млн. грн. від загальних надходжень військового збору внесли платники Новокахоського управління. Суб’єкти господарювання та мешканці Геничеського управління спрямували на зміцнення обороноздатності Збройних Сил України 25,2 млн. грн. військового збору.

Нагадаємо: надходження військового збору - це внесок кожного офіційнопрацюючогоукраїнця на підтримку та реформу Збройних Сил нашої держави. Ставка збору не змінювалася протягом останніх декількох років і становить 1,5% від усіх видів доходів.

Прес-служба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: