Херсон °C

Херсонці сплатили 20 мільйонів гривень за користування надрами

Новости » Экономика
0
Протягом січня - листопада 2019 року від платників Херсонщини до зведеного бюджету надійшло 20,7 млн. грн. рентної плати за користування надрами. Сума сплаченого податку на 5,8 млн. грн. перевищує надходження минулого року. Про це повідомили спеціалісти  управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Місцеві бюджети Херсонщини отримали 7,5 млн. грн. рентної плати за користування надрами. Це на 2,1 млн. грн. більше минулорічних надходжень. Решта - 13,2 млн. грн. плати за надра надійшла до державного бюджету, повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Найбільші відрахування рентної плати за користування надрами надійшли від платників, які знаходяться на обліку у Новокаховському управлінні - 10,2 млн. грн., Херсонському управлінні - 8,5 млн. грн.,  Генічеському управлінню - 2,0  млн. грн. плати за природні ресурси.
Кошти за користування надрами є джерелом фінансування заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів та збереження унікальних корисних копалин таврійського краю.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: