Херсон °C

Платникам податків Херсонщини повернули 925 мільйонів гривень ПДВ

Новости » Экономика
0

Як повідомили спеціалісти управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за 11 місяців п.р. 89 бізнесменів області отримали 925 млн. грн. бюджетного відшкодування ПДВ на власні рахунки у банках. Це на 229,5 млн. грн. більше, ніж торік.

Майже 81 відс. сум ПДВ, заявлених кожного місяця, спеціалісти податкової служби області перевіряють під час камеральних перевірок суб’єктів господарювання. За їх результатами ПДВ повертається на розрахунковий рахунок платника в 30 денний термін. Також, відповідно до статті 200.7.3 Податкового кодексу України Електронний реєстр автоматичного відшкодування ПДВ не має обмеженого доступу, є публічним і відкритим.

Завдяки дієвому функціонуванню Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ процес повернення бюджетних коштів платникам Херсонщини став максимально прозорим. Така системність та відкритість адміністрування ПДВ унеможливлює використання схем мінімізації податку та усуває корупційні ризики під час відшкодування податку на додану вартість.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: