Херсон °C

Обласні чиновники обіцяють гроші на переробну промисловість

Новости » Экономика
0

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв підписав розпорядження Про проект обласної цільової програми розвитку харчової та переробної галузі Херсонської області на 2020 - 2025 роки.

Відповідальний виконавець Програми та головний розпорядник коштів - Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації. Фінансування передбачаються з бласного, місцевего та як сказано у документі - «інші джерела, не заборонені законодавством». Всього фінансування Програми становить 177 065,0 тис. Грн: з обласного бюджету – 75 225,0 тис. грн. З інших місцевих бюджетів - 2 700 тис. грн; з інших джерел – 99 140,0 тис. грн.

Згідно офіційної інформації, Програма буде реалізовуватися з 2020 року по 2025 рік у два етапи, зокрема, І етап - з 2020 року по 2022 рік; II етап - з 2023 року по 2025 рік. Виконавцем заходів щодо надання фінансової підтримки на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів є Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (далі - Фонд). Фонд здійснює надання суб’єктам господарювання (незалежно від форми власності) довгострокових пільгових кредитів під 5% річних на зворотній основі з терміном погашення до 5 років відповідно до Порядку використання коштів на виконання заходів обласної цільової програми розвитку харчової та переробної галузі у Херсонській області на 2020 — 2025 роки за такими напрямами: до 1 млн грн - на придбання сучасних інструментів, інвентарю та обладнання вітчизняного і іноземного виробництва для доробки продукції та організації переробних процесів (мийка, зберігання, заготівля, сортування, пакування, доведення до споживача, сушіння, замороження, технологічна переробка рослинницької та тваринницької продукції, виробництво кормів), для організації опалення, освітлення та охолодження в рамках технологічних процесів виробництва сільськогосподарської продукції (надається суб’єктам господарювання в галузі агропромислового виробництва, незалежно від форм власності, в тому числі новоствореним (зареєстрованим), що започатковують новий напрям на основі бізнес-плану із здійснення діяльності в агропромисловому комплексі); -до 100 тис. грн - на розробку та впровадження суб’єктам господарювання в галузі агропромислового виробництва (незалежно від форм власності) міжнародних систем якості та безпечності продукції (оформлення документації стосовно впровадження міжнародних систем якості та безпечності продукції). Кредитними ресурсами Фонду є кошти із загального фонду обласного бюджету, районних бюджетів, бюджетів сільських, селищних рад та рад об’єднаних територіальних громад, виділених на виконання Програми, згідно з рішеннями про відповідний місцевий бюджет. На реалізацію завдань і заходів Програми крім коштів обласного бюджету заплановано залучати кошти з інших джерел, не заборонених законодавством, у тому числі з інших місцевих бюджетів, проектів міжнародної технічної допомоги, коштів суб’єктів господарювання.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: