Херсон °C

9 мільярдів гривень податків від херсонських платників

Новости » Экономика
0

Як повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, за 2019 рік суб’єкти господарювання та громадяни Херсонщини спрямували до бюджетів усіх рівнів 8796,1 млн. грн. податків і зборів. Це на 1403,8 млн. грн. більше, ніж у попередньому році.

Надходження місцевої скарбниці херсонського краю зросли на 637,3 млн. грн. та склали 4884,6 млн. гривень. До державного бюджету бізнесмени Херсонщини перерахували 3911,5 млн. грн. та майже на чверть або на 766,4 млн. грн. більше минулого року.

Також, захищаючи свої соціальні гарантії бізнесмени та громадяни таврійського краю спрямували до бюджету 4101,7 млн. грн. єдиного соціального внеску за 2019 рік. Минулорічний показник перевищено на 17 відс. або 613 млн. гривень.

Як повідомляє Податкова служба Херсонщини, вона й надалі налаштована на зміцнення конструктивного діалогу з платниками податків та через засоби масової інформації висловлює слова вдячності всім сумлінним платникам регіону за сплату податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: