Херсон °C

Іванівський фермер задекларував майже півмільйона гривень доходів

Новости » Экономика
0

На Херсонщині фермер із Іванівського району підтримав цьогорічну кампанію декларування доходів, отриманих у 2019 році, відвідав податкову інспекцію та задекларував 492 тис. грн. минулорічних статків. Про це повідомила начальниця Іванівської податкової інспекції Генічеського управління Головного управління ДПС у Херсонській області. Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ульяна Москалик.

Фермер - платник податків легалізував минулорічні доходи від вирощування сільськогосподарської продукції та своїм власним прикладом засвідчив формування нової податкової свідомості у сільгосптоваро виробників району та сумлінну громадянську позицію під час декларування доходів.

Це і дієвий результат минулорічних комплексних заходів операції «Урожай», який активно проводили спеціалісти податкової служби області спільно з представниками територіальних громад та підрозділів держгеокадастру щодо легалізації використання земельних ділянок та договорів оренди задля додаткових надходжень до бюджетів місцевих громад.

За офіційною інформацією.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: