Херсон °C

30 автомобілів престижної марки «Range Rover» було ввезено на Херсонщину по заниженим цінам

Новости » Экономика
0

Цікаві факти щодо зовнішньоекономічної діяльності податкової розкриває Дмитро Сосинович - перший заступник начальника ГУ ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі, полковник податкової міліції в інтерв’ю журналістам.

За його інформацією службою задокументовано та припинено незаконну діяльність «центру мінімізації митних платежів», який за рахунок використання підконтрольних суб’єктів господарювання (у т.ч. підприємств-нерезидентів) надавав послуги по мінімізації сплати митних платежів при імпорті понад 30 автомобілів престижної марки «Range Rover» по заниженим цінам.

Дмитро Сосинович розповів, що вже повідомлено про підозру одному з учасників протиправної діяльності, кримінальне провадження спрямовано до суду та у жовтні 2019 року винну особу засуджено.

Мене дуже часто обливають брудом на невідомих сайтах, різноманітні боти. Тісно пов’язують з митницею та приписують різноманітні «гріхи». Я надаю вам реальні факти, і ви зрозумієте чому. Кому ж сподобається викриття подібних схем, - каже Дмитро Сосинович.

 

Детальніше повністю інтерв’ю можна переглянути тут:

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: