Херсон °C

KMSTC разробляє та впроваджує нові спеціалізовані курси

Новости » Экономика
0

KMSTC разробляє та впроваджує нові спеціалізовані курси, один з таких Voyage Planning using ECDIS.

Численні питання та проблеми, пов'язані з використанням електронних картографічних навігаційних інформаційних систем (ЕКНІС), розкриваються під час державних перевірок портовим наглядом та аудитів, збільшуючись, призводячи до істотних перебоїв у роботі суден і значних витрат для судноплавних компаній. Гідрографічне бюро Великої Британії (UKHO) закликає судновласників, операторів, менеджерів та крюїнгові компанії проявляти більшу пильність щодо подолання зростання затримань суден, пов'язаних з ЕКНІС, та ризиків для безпеки на морі.
На підставі вищезазначених аспектів Херсонський Морський Спеціалізований Тренажерний Центр підготував до запуску розроблений 4-денний навчальний курс під назвою "Планування переходу з використанням ЕКНІС". Курс базується на таблицях A-II/1, A-II/2 та A-II/3 кодексу ПДНВ, резолюції Міжнародної Mорської Організації A.893 (21), СОЛАС розділ V, правила 19, 27 та 34, а також кодексу Системи Управління Безпекою. Основна мета курсу - детальне планування переходу на етапах оцінювання та планування, під час плавання у Малаккській та Сінгапурській протоках, виконуючи рейс від причалу до причалу.
Цей курс проводять досвідчені інструктори, діючі капітани, які нададуть Вам першокласні знання та всебічне роз’яснення всіх аспектів планування переходу судна використовуючи Адміралтейські цифрові публікації, електронні морські публікації та ЕКНІС eGlobe, виробника Chartworld. Ви використовуватиме оновлені електронні навігаційні карти, підкреслюючи рекомендовані практики, слабкі місця та ймовірні помилки. Під час курсу Ви будете дотримуватися вимог ХМСТЦ, подібних до системи управління безпекою судна, що пов'язана з процедурами планування переходу. Ви повинні заповнювати форми розрахунку безпечного запасу глибини (UКC), швидкісного просідання (Squat), планування переходу та встановлення параметрів безпеки, під час використання ЕКНІС.
Етапи виконання та моніторингу проводяться на міні навігаційних містках виробника TRANSAS, за розробленим Вами маршрутом згідно з міжнародними, національними та внутрішніми положеннями компанії щодо безпечного планування переходу. Після успішного завершення цього курсу Ви отримаєте сертифікат. Також можна отримати спеціалізований сертифікат використання ЕКНІС типу eGlobe G2.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: