Херсон °C

Херсонський ЄСВ склав 2,1 мільярди гривень

Новости » Экономика
0

За перше півріччя 2020 року від платників податків Херсонщини надійшло 2073 млн.гривень єдиного соціального внеску на соціальну підтримку спільно вразливих верств населення. Ця сума перевищує показники аналогічного періоду минулого року на 70 млн. гривень надходжень.

Зокрема, червневі надходження ЄСВ склали 407,6 млн. гривень, це перевищує показник за червень 2019 року на 7,3 млн. гривень платежів.

Найбільші суми ЄСВ за січень - червень 2020 року перерахували роботодавці та фізичні особи підприємці м. Херсона - 1038 млн. гривень, м. Каховка та Каховського району - 150 млн. гривень, м. Нова Каховка - 136 млн. гривень та Білозерського району - 102 млн. гривень єдиного внеску.

Своєчасні надходження єдиного соціального внеску забезпечують соціальні гарантії держави по пенсійним виплатам та надійний захист для мешканців Херсонщини під час безробіття, нещасних випадках чи професійних захворювань.

Нагадаємо: єдиний соціальний внесок автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням - на рахунки фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: