Херсон °C

На Херсонщині майже 100 тисяч боржників - власників та орендарів земельних ділянок

Новости » Экономика
0

На Херсонщині 99848 фізичних осіб - власників та орендарів земельних ділянок заборгували перед державою 46,8 млн гривень плати за землю. Таку інформацію повідомили спеціалісти управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі станом на 01.07.2020 року.

Найбільша кількість фізичних осіб - боржників із плати за землю обліковується у Білозерському районі - 16110 громадян. Сума податкового боргу складає 5,4 млн гривень. Ще 15672 землекористувача м. Херсона заборгували до місцевого бюджету 7,2 млн гривень плати за землю. Суттєві суми недоотримали бюджети місцевих громад Генічеського, Голопристанського, Олешківського та Скадовського районів. Це
5,5 млн гривень, 5,1 млн гривень, 3,5 млн гривень та 3,4 млн гривень податкових боргів за землю відповідно.

Громадяни області мають знати, що за наявності у платника податкового боргу до 1020 гривень, податкова вимога фізичній особі -боржнику не надсилається, але при цьому на заборговану суму нараховуються штрафні санкції.

Податківці області запрошують громадян Херсонщини терміново сплатити або провести звірку нарахованих, сплачених платежів. Перевірити інформацію про наявність чи відсутність податкового боргу платник може безпосередньо в податковій інспекції або в Електронному кабінеті у розділі «Стан розрахунків з бюджетом» або на вебпорталі ДПС України в розділі «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: