Херсон °C

Нововоронцовським бізнесменам розповіли про нелегалів

Новости » Экономика
0

 

Нововоронцовським бізнесменам розповіли про нелегалівДнями в. о. начальника Нововороноцвської ДПІ Новокаховського управління Головного управління ДПС У Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Еліна Чубак спільно з інспектором Головного управління Держпраці у Херсонській області Аліною Байрак у складі робочої групи провели інформаційний рейд, щодо переваг легальної зайнятості та вимог чинного законодавства стосовно укладання роботодавцями трудових відносин з найманими працівниками, на місцевому ринку селища Нововоронцовка. Повідомляють у пресслужбі ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Під час заходу спеціалісти провели роз’яснювальну роботу з питань легалізації підприємницької діяльності, нагадали про відповідальність за провадження господарської діяльності без реєстрації та відповіли на питання бізнесменів.
За підсумками роботи, було надано роз’яснення 30 суб’єктам господарювання, щодо правильності оформлення трудових відносин, приймання на роботу сезонних працівників, коли можна застосовувати стажування, чи завжди цивільно-правові договори є порушенням норм задекларованої праці.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: