Херсон °C

40 млн грн Херсон втратить на оренді за землю

Новости » Экономика
0

Згідно офіційній інформації, протягом II кварталу значно погіршилася ситуація з мобілізацією плати за землю до місцевих бюджетів. Про це свідчить поступове зниження темпів росту надходжень цього платежу проти минулого року. Якщо у січні - березні

спостерігалося зростання надходжень на 7,5%, то протягом квітня - червня

відбулося їх скорочення на 18%. Зниження надходжень проти відповідного періоду 2019 року відбулося по 24-ох зведених бюджетах області, обсяг недоотриманих коштів до рівня минулого року склав 20,8 млн грн. Найбільше скорочення рахується по бюджетах Мирненської об’єднаної територіальної громади (-20,7%, або 0,8 млн грн) та м. Херсон (-17,3%, або 10,5 млн грн).

Значне зменшення надходжень плати за землю по м. Херсон пов’язано не

лише зі звільненням фізичних і юридичних осіб від сплати податку за період з 01 по 31 березня, а й з тим, що постановою П ’ятого апеляційного адміністративного суду від 16 березня 2020 року залишено без змін постанову суду першої інстанції щодо визнання нечинним рішення Херсонської міської ради від 05 червня 2018 року No 1398 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Херсона». Як результат, на сьогодні діє нормативна грошова оцінка земель, яка була затверджена у 2000 році (рішення No 186 «Про затвердження матеріалів грошової оцінки земель м. Херсона»). На підставі зазначеного платниками вже надано уточнюючі декларації з плати за землю на суму 40,0 млн грн, а це є втратами міського бюджету у поточному та наступному роках.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: