Херсон °C

Последние новости

19:31
У Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрила персональну виставку талановитого херсонця
16:17
Відомий український кардіохірург зустрівся зі студентами-медиками ХДУ
14:11
У Скадовську від недопалка загорівся будинок
13:30
В Новотроїцьку поліцейські знайшли викрадений автомобіль та повернули його власнику
12:17
Малий бізнес Каховщини сплатив до казни майже 42 мільйона гривень єдиного податку
12:00
Поліція Херсонщини вкотре нагадує громадянам, як не стати жертвою псевдопрацівників банківських установ
11:57
У Херсоні до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози пройде онлайн-конференція
11:00
Важливе повідомлення для споживачів природного газу
10:25
Програма Сальдо передбачає продовження будівництва Ландшафтного парку «Таврійський»
10:20
У Херсоні до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози пройде онлайн-конференція
Больше новостей

Труба квадратна-виробництво і застосування

Новости » Экономика
0

Труба, як кругла, так і квадратна — популярний будівельний матеріал, який використовують для монтажу конструкцій в різних сферах діяльності. У виробництві використовують три способи виготовлення квадратної труби і кожен з них має свої конструкційні особливості. Для виготовлення труби використовують безшовну технологію з гарячим або холодним деформуванням, а також за допомогою електрозварювання.

Маркування виробу

При фабричному виробництві виріб виходить таким і при цьому по маркуванню можна дізнатися про ключові параметри квадратної труби. Кожен виробник повинен вказувати наступні параметри: Товщина стінок труби, площа поперечного перерізу, вага погонного метра і зовнішні розміри. Відзначимо, що при виробництві труб за індивідуальними розмірами, можуть бути відхилення від параметрів, але обов'язково дотримання всієї технології виробництва.

За зовнішніми розмірами і товщині стінки можна дізнатися і спосіб виготовлення труби, так як є обмеження за цими параметрами взаємності від технології виробництва. Найбільш затребувані на ринку труби, які виготовлені за ГОСТ 8639-82 з використанням електрозварювання і холоднокатаного сталевого рулону.

Сфера застосування

Труби квадратного перетину активно використовують при створенні несучих конструкцій. На відміну від круглих труб вони прекрасно протистоять згинаються навантажень. Це не єдина причина, яка робить труби затребуваними в будівництві. Квадратна форма виробу дозволяє використовувати не тільки зварювання для з'єднання різних деталей. З цим завданням прекрасно справляються різьбові кріпильні елементи.

Квадратні труби активно застосовуються при виготовленні каркасів для теплиць, рамних конструкцій транспортних засобів, несучих і декоративних елементів сходових конструкцій, парканів, навісів, арок та інших об'єктів. При виборі розмірів квадратної труби необхідно розрахувати максимальні навантаження і виходячи з цього підібрати товщину стінки і оптимальну довжину труби. Компанія "ВКФ СОЗИДАТЕЛЬ" пропонує труби довжиною до 12 метрів і розміром від 10х10 до 50х50 мм.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: