Херсон °C

Херсонська ТЕЦ готова до початку опалювального сезону, - експерт

Новости » Экономика
0
У Херсоні для журналістів влаштували прес-тур на місцеву ТЕЦ у межах проєкту #ProТепло. Спочатку перед журналістами виступали експерти з теплоенергетики, енергоощадності та тарифоутворення. 
Спікери підключалися до розмови і онлайн. Так, на запитання про функціонування ТЕЦ відповідав технічний директор ТОВ "Нафтогаз Тепло" Федір Шевченко.
- На сьогодні Херсонська ТЕЦ готова на 100% до опалювального сезону. Дуже багато часу не вкладалися кошти у модернізацію обладнання ТЕЦ. З цієї причини з кожним роком все складніше готувати ТЕЦ до опалювального сезону. На ТЕЦ відсутній тариф щодо виробництва електричної енергії. Для того, аби конкурувати, треба модернізувати котельні, оновити обладнання. А зараз ТЕЦ по всій країні занепадають. Головна проблема при запуску опалення зараз - це постачання газу від газорозподільної компанії, адже ТЕЦ має борги. Процесс передачі майна ТЕЦ має закінчитися у першому кварталі 2022 року.  Зараз ми допомагаємо всім керівникам державних ТЕЦ з цими питаннями. Ціна для населення має залишитися на рівні минулого року, все інше компенсуватиметься різницею в тарифі. Переговори з Мінрегіону ще ведуться, - повідомив Федір Шевченко. 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: