Херсон °C

Настільний теніс у Херсоні

Новости » Здоровье
1
tenis5 и 6 лютого в Херсонській міській дитячо-юнацькій спортивній школі №3 Херсонської міської ради пройшли змагання з настільного тенісу. Про це повідомляє прес-службу Управління освіти Херсонської міськради. 5 лютого у районних етапах змагань прийняли участь 195 учнів із 39 загальноосвітніх навчальних закладів міста, переможцями відбіркових змагань стали команди: ЗНЗ № 1, 11, 24, 31, 39, 47, 48, 52, гімназії №20. 6 лютого у фінальних змаганнях 45 учнів з 9 загальноосвітніх навчальних закладів змагались за перемогу. І місце вибороли спортсмени ЗНЗ № 39, ІІ місце посіла команда гімназії № 20, ІІІ місце – НВК №48. Переможцям та призерам районних та фінального етапів змагань врученні дипломи управління освіти.