Херсон °C

«Кристал» здобув домашню перемогу

Новости » Здоровье
0
IMG_517430 травня у м. Херсон на стадіоні «Кристал» відбувся матч між «Кристал» – «Реал Фарма». З рахунком 2:1 (1:1) перемогла команда ФК «Кристал». Глядачів: 300. Судді: Віктор Копієвський (Кіровоград), Олег Кацман (Кіровоград), Дмитро Попельницький (Кіровоград), Ігор Пасхал (Херсон). Спостерігач арбітражу: Олександр Шамич (Київ). «Кристал»: Касперович, Жоров (Колмогорцев, 21), Бічевой, Дяченко, Лаптєв, Ленський, Піркавець (Цой, 73), Потапенко, Сітало (Челідзе, 41), Барладим (Коньков, 90+4), Манасян (Бессалов, 84). Запасні: Чакляров, Чукавін. Тренер: Сергій Шевцов. «Реал Фарма»: Баранов, Бабенцов, Андрєєв, Куртий, Підлетейчук, Клименко, Шаєнко (Владов, 63), Коваленко (Кравченко, 89), Фаюк (Бондаренко, 63), Лиховидов М. (Марков, 23), Злепко (Шестаков, 84). Запасні: Лиховидов А. Тренер: Ігор Корнієць. Голи: Колмогорцев (40), Барладим (60) – Підлетейчук (20). Попередження: Клименко (51), Шестаков (89). В останньому домашньому матчі цього сезону «Кристал» подарував своїм уболівальникам важливу перемогу. Нехай вона особливо й не вплинула на розташування сил у турнірній таблиці, та все ж, перемога у рідних стінах додає гарного настрою команді. Тим більше, що по ходу матчу господарі проявили характер і змогли відігратися після пропущеного м’яча. Зі стартових хвилин «Кристал» задав високий темп матчу, спробував нав’язати супернику атакувальний футбол, певно, з метою забити швидкий гол. І одразу ж виник момент, у якому гостей врятувала стійка. Овідіопольці прийняли виклик і були готові майже до всіх задумок херсонців. За виключенням кількох гострих флангових атак, з якими невдало розпорядилися самі кристалівці. А гості поступово оговтались і стали більше уваги приділяти вже не обороні, а наступу. Кілька контратак, кілька помилок господарів у захисті... назрівала небезпека. І дозріла вона на 20-й хвилині, коли херсонці випустили у штрафному майданчику Підлетейчука, який після скидки партнера точно пробив у порожній кут воріт. Одразу відповісти на такий «ляпас» «Кристалу» не вдалося. Знадобилося 20 хвилин. Однак важливо, що рахунок зрівняли ще у першому таймі. Навісну подачу з правого флангу результативно замкнув Кирило Колмогорцев. Цей молодий захисник щойно вийшов на поле замість Артема Жорова і тут же відзначився голом. Успішний вихід, інакше й не скажеш. Одразу ж господарі могли забити вдруге. Капітан команди Артем Сітало потужно приклався з-за меж штрафного майданчика, Баранов парирував, але м’яч все одно ледь не перетнув ліню воріт і полоскотав нерви овідіопольців. Після перерви «Кристал» знову заграв активніше в нападі. Стрімкі проходи Челідзе і Потапенка додали діям господарів агресивності. Відчувалось, що не вистачає лише влучного останнього удару. Ще раз спробував удачу Колмогорцев, дальній постріл не без проблем відбив Баранов, але після відскоку від стійки таки зафіксував м’яч у руках. І все ж, тиск на половині поля гостей приніс херсонцям другий м’яч. Подачу зі штрафного красиво замкнув Барладим. Ударом головою Андрій влучив у «дев’ятку», перекинувши кіпера гостей. Однак у наступній атаці уже херсонці могли хапатися. Гості не реалізували вихід віч на віч. Аж до фінального свистка «Реал Фарма» намагалась зрівняти рахунок. Овідіопольці багато атакували, часом притискали господарів до власних воріт і загострювали моменти небезпечними навісами і прострілами. І тут варто окремо відзначити впевнену роботу Дениса Касперовича. Воротар «Кристала» вдало діяв на виходах, забираючи м’яч або вибиваючи його далеко кулаками. Останні хвилини господарі теж відіграли в захисті. Дещо незрозумілим лишається рішення арбітра додати 5 хвилин, а переграти 9 (!). Втім, і це випробування «Кристал» подолав, зберігши комфортний для себе результат. Вітаємо підопічних Сергія Шевцова і всіх уболівальників «Кристала» з цією перемогою. Сподіваємось, що позитивний результат херсонці здобудуть і в перенесеному матчі зі свердловським «Шахтарем». Зустріч відбудеться 4 червня у місті Біла Церква. Початок – о 17.30. Прес-служба ФК «Кристал»