Херсон °C

У Херсоні гуляє небезпечна інфекція

Новости » Здоровье
0

У Херсоні на сьогоднішній день склалася напружена епідемічна ситуація по захворюваності Вірусним гепатитом А. Про це повідомляє Головне управління Держсанепідемслужби в Херсонській області.

Так, з початку вересня 2014 року почали реєструватись випадки цієї хвороби, більшість з яких пов'язані з відпочинком людей на морі в с. Лазурне Скадовського району Херсонської області.

У порівнянні з минулими роками останній раз підвищення захворюваності на Вірусний гепатит А в Херсоні спостерігалось в 2003-2004 роках.

Захворювання вражає печінку, часто призводить до інвалідності. Також вимагає тривалого лікування, дотримання після одужання суворого режиму харчування.

Джерелом збудника хвороби є хвора людина, від якої вірус виділяється з випорожненнями. Одна з особливостей хвороби полягає в тому, що людина яка заразилась починає виділяти вірус ще до появи перших ознак хвороби.

Перші ознаки хвороби дуже різноманітні. Поставити хворому правильний діагноз спочатку хвороби надзвичайно важко, а саме в цей період від хворого виділяється вірус дуже інтенсивно. Приблизно у половини хворих відзначається нездужання, лихоманка, болі в м'язах, нудота, блювота, біль або відчуття дискомфорту в животі.

При недотриманні правил особистої гігієни вірус потрапляє на продукти харчування, в воду, де він добре зберігається, так як має дуже високу стійкість у зовнішньому середовищі.

Зараження відбувається при вживанні харчових продуктів, води, інфікованих вірусом при спілкуванні з хворим в побуті. Перебої з водопостачанням не дозволяють здійснювати таку важливу гігієнічну процедуру, як миття рук.

Уберегтися від зараження можна лиш ретельно дотримуючись правил особистої гігієни, не користуватися водою з випадкових та сумнівних вододжерел. При перших симптомах захворювання необхідно негайно звернутись до лікаря та не займатись самолікуванням.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: