Херсон °C

Последние новости

14:30
Очолив Горностаївську окупаційну адміністрацію на Херсонщині - місцевому мешканцю повідомлено про підозру у колабораціонізмі
12:30
Поліція закликає жителів деокупованої Херсонщини видати правоохоронним органам незареєстровану зброю та боєприпаси
11:53
Армія РФ не має потужних сил для наступу на Херсонському напрямку, але Сили оборони готові до будь-якого розвитку подій
11:46
В Голопристанському районі орки почали грабувати дачі
11:44
В Нижніх Сірогозах окупанти заселилися в будинки місцевих
11:39
На Херсонщині у Великоолександрівській селищній громаді відкрили поліцейську станцію з обслуговування жителів 7 населених пунктів
11:33
Судитимуть колишню завідувачку відділу ГУ Пенсійного фонду в Херсонській області за колабораціонізм
11:00
В Олександрівці вбитих хоронили на власних подвір’ях
10:30
Поліція Херсонщини нагадує – ні в якому разі не повідомляйте незнайомцям дані банківської картки
08:49
Біля Благодатного на полі підірвався місцевий житель
Больше новостей

На Херсонщині 9 оздоровчих закладів перевірили позапланово

Новости » Здоровье
0
Під час підготовки та початку оздоровчого сезону теруправлінням Держгірпромнагляду за заявками суб’єктів господарювання, проведено 9 позапланових перевірок стану охорони праці та виробничої безпеки в оздоровчих закладах, розташованих на Чорноморському та Азовському узбережжях області, повідомляє теруправління.
Зокрема, за безкоштовним аудитом з охорони праці до територіального управління звернулися ДО3 «Дніпро» с. Щасливцеве, ДОЗ «Голубе полум’я» с. Стрілкове, ДЗОВ «Орльонок», ДОТ «Сокіл», ДОЗ «Дельфін» с. Генічеська Гірка Генічеського району тощо.
За результатами перевірок виявлено 87 порушень нормативно-правових актів з охорони праці, до адміністративної відповідальності притягнуто 2 посадові особи. Заборон виконання робіт та експлуатації обладнання, машин, механізмів не було.
Керівникам закладів за результатами перевірок видано відповідні акти і приписи та попереджено про необхідність термінового усунення виявлених порушень.
Крім того, державні інспектори теруправління взяли участь у роботі комісій по пуску атракціонів ФОП Ольшевський К.В. після міжсезонного зберігання, м. Скадовськ, та пуску в експлуатацію атракціону «Колесо огляду» ФОП Волкової Н.Ю., с. Залізний Порт Голопристанського району.
 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: