Херсон °C

Последние новости

14:30
Очолив Горностаївську окупаційну адміністрацію на Херсонщині - місцевому мешканцю повідомлено про підозру у колабораціонізмі
12:30
Поліція закликає жителів деокупованої Херсонщини видати правоохоронним органам незареєстровану зброю та боєприпаси
11:53
Армія РФ не має потужних сил для наступу на Херсонському напрямку, але Сили оборони готові до будь-якого розвитку подій
11:46
В Голопристанському районі орки почали грабувати дачі
11:44
В Нижніх Сірогозах окупанти заселилися в будинки місцевих
11:39
На Херсонщині у Великоолександрівській селищній громаді відкрили поліцейську станцію з обслуговування жителів 7 населених пунктів
11:33
Судитимуть колишню завідувачку відділу ГУ Пенсійного фонду в Херсонській області за колабораціонізм
11:00
В Олександрівці вбитих хоронили на власних подвір’ях
10:30
Поліція Херсонщини нагадує – ні в якому разі не повідомляйте незнайомцям дані банківської картки
08:49
Біля Благодатного на полі підірвався місцевий житель
Больше новостей

В Херсонській області мешканці забезпечуються екстреною медичною допомогою

Новости » Здоровье
0

В Херсонській області мешканці забезпечуються екстреною медичною допомогоюПро це було зазначено на прес - конференції в стінах Херсонської ОДА за участі першого заступника голови Херсонської ОДА Валентини Січової. В ході прес-конференції було зазначено, що в Херсонській області створено обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф до складу якого входять 10 станцій, 14 підстанцій та 15 пунктів. 21 жовтня поточного року відбулося урочисте відкриття комплексу оперативно-диспетчерської служби Центру.

Управлянням капітального будівництва обласної державної адміністрації (замовник) завершено капітальний ремонт другого поверху будівлі оперативно-диспетчерського корпусу та приміщень в яких планується розміщення допоміжних (інженерних) служб Єдиної оперативно-диспетчерської служби Центру. Завершено встановлення високотехнологічного обладнання НВТ «Монтекс», що дозволило розпочати здійснення диспетчеризації викликів за екстреною медичної допомогою по мобільним телефонам стільникових операторів «МТС» та «Київстар», фіксованої телефонної мережі (Укртелеком) у тестовому режимі.

У квітні 2015 року в с. Чкалове Великоолександрівського району відкрито пункт постійного базування бригад екстреної медичної допомоги, що дало змогу забезпечити наближення медичної допомоги до населення віддалених населених пунктів, де проживає понад 9 тис мешканців.

У жовтні 2015 року відкрито пункт постійного базування бригад екстреної медичної допомоги в с. Григорівка Чаплинського району. Відкриття пункту дозволило працевлаштувати 10 мешканців села та забезпечити якісною, доступною медичною допомогою 7 населених пунктів Великоолександрівського району.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: